• Maľujeme👩‍🎨😎

• Aby naši školáci mali v ďalšom školskom roku krásne , čisté triedy 💪👏

Veľké ĎAKUJEME patrí p. Masárovi, p. Gulanovi, p. Špačkovi, p.Šíšovskému, p. Pisarčíkovi, p. Hennelovi, p. Masarykovi za obrovskú pomoc👏💪 Triedy budú krásne !

• A je tu záver školského roka😃👏💪

• HURÁ PRÁZDNINY👏💪​​​​

Šikovné to ručičky. Ďakujeme za krásnu letnú výzdobu v našej škole p. vychovávateľke Dušanke Szalaiovej a našej školníčke Evičke Molnárovej🥰

Malinovka v škole? Žiaden problém 👏😃

• HURÁ PRÁZDNINY😃👍

• Slávnostné odovzdávanie vysvedčení

Celý kolektív školy prajeme krásne prežitie prázdnin, veľa zážitkov a  ešte viac oddychu😎🚣⛹️🚴🤸.Tešíme sa na VÁS 4.9.2023 v ďalšom školskom roku ! 🥰

• Rozlúčka našich štvrtákov🥰a DEŇ OTCOV - len aby sa nezabudlo😀

• Užili sme si nádherné popoludnie. Krásny program si pre nás pripravili 4.A. Poriadne sme sa rozlúčili.

A od septembra našich školákov čaká ďalšia etapa školáckeho života. Budú NÁM chýbať🥰

Po programe nás čakal hrniec so skvelým gulášom, spoločná opekačka, nechýbala torta na rozlúčku. Deti si domov  odniesli na pamiatku darčeky od pána starostu a školy.

Ale ani na OTECKOV  sme nezabudli. Zápas vo vybíjanej všetkých pobavil. Ešte aj na spoločný  futbal zostal čas.

Bolo to krásne popoludnie. Ďakujeme všetkým za pomoc💪👏🥰 a podporu!

• Športový deň💪🥇

• Nielen práca, ale aj zábava má byť😀😎🤸

Triedy upratané, učebnice odovzdané, ale my sa nudiť nebudeme🤸😎👏

• Súťaž v ANGLICKOM JAZYKU💪👏

• Ďakujeme všetkým za účasť a reprezentáciu NAŠEJ ŠKOLY 😊

O SÚŤAŽI

ENGLISH STAR je medzinárodná súťaž v anglickom jazyku pre žiakov základných škôl. Jej hlavným poslaním je propagovať a popularizovať anglický jazyk ako vyučovací predmet, ale aj zábavnou formou motivovať žiakov k úspešnému riešeniu písomných testov a skúšok. Súťaž umožní žiakom zábavnou formou porovnávať svoje vedomosti s rovesníkmi z iných škôl, predviesť okoliu svoje schopnosti a dosiahnuť za ne uznanie, prispievať k vyhľadávaniu talentovaných žiakov, poskytovať učiteľom anglického jazyka materiály využiteľné na zatraktívnenie a skvalitnenie vzdelávania.