• ZÁŽITKOVÉ VYUČOVANIE v NAŠEJ ŠKOLE😀👏🌍💧

• Do fotogalérie bol pridaný nový album ZÁŽITKOVÉ VYUČOVANIE v NAŠEJ ŠKOLE😀👏🌍💧.

Environmentálna výchova a podmorský svet 🌍👏

S mobilným planetáriom sme v našej Základnej škole opäť oživili vyučovanie!

Spoločná prednáška pre našich predškolákov a žiakov ZŠ sa stala fascinujúcim zážitkom, počas ktorého sme spoznali množstvo zaujímavostí o podmorskom svete.

Planetárium nám ponúklo jedinečnú možnosť priblížiť sa k tajomstvám hlbín oceánov a spoznať ich bohatý život. Vďaka interaktívnym prezentáciám sme sa dozvedeli o rôznorodosti morských druhov, ich životných prostrediach a vzájomných vzťahoch. Pre našich mladých študentov to bola nielen výnimočná zábava, ale aj príležitosť rozšíriť svoje vedomosti o svete.

Navyše, prednáška s témou environmentálnej výchovy bola pre nás všetkých malou prípravou ku DŇU ZEME. Boli sme oboznámení s dôležitosťou ochrany životného prostredia a výzvami, ktoré nás čakajú v budúcnosti.

Veríme, že toto skvelé spestrenie vyučovania nás ešte viac priblížilo k poznaniu sveta okolo nás a posilnilo naše puto s prírodou. Tešíme sa na ďalšie podobné aktivity, ktoré nám pomáhajú objavovať nové horizonty a zároveň nás učia starostlivosti o náš spoločný domov – Zem.

• DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ🥰😀

• Do fotogalérie bol pridaný nový album DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ🥰😀.

Deň otvorených dverí bol v našej škole skutočne úžasným zážitkom!

Plný zábavy a prekvapení, priniesol nezabudnuteľné momenty. Predškoláci z Materskej školy v Chocholnej-Velčiciach a z Materskej školy v Kostolnej-Záriečí nám svojou účasťou naozaj spestrili tento deň. S radosťou sme ich privítali v našich triedach a s nadšením sledovali, ako sa bez problémov zapájajú do aktivít, ktoré pre nich pripravili naše pani učiteľky.

Chceme sa úprimne poďakovať všetkým našim pani učiteľkám za ich obetavú prácu.

Je pre nás potešením vidieť, ako naše detičky spolu vytvárajú atmosféru radosti a priateľstva. Každé dieťa na záver dostalo špeciálnu taštičku s prekvapením, čo im vyčarilo úsmev na perách.

Tešíme sa na ďalšie spoločné zážitky a stretnutia!

• Obvodné kolo Hviezdoslavovho Kubína 2024

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Obvodné kolo Hviezdoslavovho Kubína 2024.

S veľkou radosťou oznamujeme, že naši talentovaní žiaci, Tomáš Masaryk a Annamária Solínová, sa úspešne zúčastnili obvodného kola Hviezdoslavovho Kubína, ktoré sa konalo dňa 26. februára 2024 v priestoroch Galérie Miloša Alexandra Bazovského v Trenčíne.

Obaja naši žiaci predviedli nádherné recitácie ktorými reprezentovali našu školu. Srdečne im ďakujeme za ich zanietenie a angažovanosť.

Osobitné blahoželanie patrí Annamárii Solínovej, ktorá sa v tejto náročnej súťaži umiestnila na úžasnom 3. mieste vo veľkej konkurencii! Jej úspech je príkladom tvrdej práce a talentu, a sme na ňu nesmierne hrdí.

Gratulujeme obom žiakom k ich úžasnému vystúpeniu a úspechu na tomto významnom podujatí. Nech ich toto ocenenie ešte viac inšpiruje a motivuje k ďalšiemu rozvoju ich umeleckých schopností.