• Sponzori

• Milí priatelia, sponzori našej školičky!
          Riaditeľstvo Základnej školy s materskou školou v Chocholnej-Velčiciach Vám touto formou na webe školy  úprimne ďakuje za finančné i materiálne dary, ako i pomoc, podporu a spoluprácu pri realizácii projektov a edukačných aktivít školy. Predovšetkým ďakujeme obci Chocholná-Velčice, ktorá školu podporuje vo všetkých aktivitách a finančne prispieva na prevádzku školy.

Ďakujeme! heart

NAŠI SPONZORI:

Romualdo Mička Ďakujeme p. Mičkovi, deťom do školy daroval stolný tenis.
          p. Jančo

Ďakujeme p. Jančovi, oteckovi našej prváčky Timejky Jančovej, ktorý nám zhotovil "máj" k školským májovým oslavám. Dievčatá ho vyzdobili mašličkami a májová veselica mohla začať.

Rodičia

/maľovanie tried/

Srdečne  Ďakujeme rodičom, za dobrovoľné maľovanie  tried po rozsiahlej rekonštrukcii starej časti budovy školy:

Peter  Balaj

Juraj Chudý

Marián  Masaryk

Miroslav Ondračka

Boris Ochodnícky

Ján Michalec

Chocholná-Velčice

stolár

Pán Ján Michalec, Chocholná-Velčice, miestny stolár bezodplatne zhotovil  a daroval  škole  6 hudobných ľudových nástrojov – ozembuchov.  Nástroje budú slúžiť na kultúrne vystúpenie našich žiakov. Najbližšie budeme vyhrávať na vianočnej besiedke pri spievaní kolied. ĎAKUJEME!

OZ-Združenie rodičov Základnej školy s materskou školou Chocholná-Velčice Ďakujeme Združeniu rodičov ZŠ s MŠ Chocholná-Velčice, ktoré získalo z 2% dane za rok 2016  sumu vo výške 1340,01 eur. Peniaze budú podľa stanov občianskeho združenia prerozdelené na nákup učebných pomôcok pre základnú a materskú školu. Ďakujeme!

Ing. Marek Švajda

AGROSÚČA

Pán Ing.Marek Švajda bol ochotný a daroval škole ku Dňu mlieka produkty agrofarmy - mlieko pre žiakov, údené a neúdené syry a oštiepky. Žiaci si upevňovali návyky zdravej a pre organizmus dôležitej výživy. V priebehu dňa si to pri rôznych edukačných aktivitách  pripomínali formou rozhovoru, kreslenia a ochutnávky. Ďakujeme!

PhDr. Mária Ďuríková    SCŠPP Kálnica               (súkromné centrum špeciálno-pedagogického poradenstva)

Pani riaditeľka SCŠPP PhDr. Mária Ďuríková darovala škole 2 volejbalové lopty, ktoré žiaci využijú pri príprave na žiacku olympiádu pri stretnutí málotriednych základných škôl. Ďakujeme!

Pán  Jaroslav Prekop Autoškola Trenčín daroval reflexné vesty pre žiakov školy. Žiaci ich využili pri športových aktivitách počas Európskeho týždňa športu. Budú i naďalej dôležitou pomôckou nielen na dopravnej výchove, ale aj pri rôznych edukačných vychádzkách žiakov po dedine. Ďakujeme!